Już dziś zapraszamy na wydarzenie kulturalne w Happy Malta, podczas którego wystąpi zespół teatralny A TO MY z "Alicją w Krainie Czarów".
Pragniesz spotkać się z poznańskimi poetami i poezją, przyjdź do Galerii Malta, gdzie 10 grudnia 2022 roku o godz. 16.00 obejrzysz "Alicję w krainie czarów", by później wsłuchać się w słowa poetyckie i porozmawiać z autorami wierszy. Zaprezentują się również dwie uczennice z naszej szkoły. Posłuchasz wokalistów z naszej szkoły i przepięknych pieśni ukraińskich. Zaprasza Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI, które wraz z Fundacją Epidemia Kultury jest organizatorem tego Kulturalnego wydarzenia w Happy Malta. Wcześniej tego dnia Koncert Baletowy Szkoły Tańca i baletu Fouetté i wokalny Zespołu Metro.