22 września 2017 r. - spektakle w Teatrze w Przejściu dla dzieci i dorosłych (godz. 17.30, 19.00, 20.00).

Organizator: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI

"Bajka o grzecznym rycerzu" na podstawie utworu Wiery Badalskiej - to wielce urokliwa bajka dla dzieci w każdym wieku. Opowiada historię Grzecznego Rycerza, który smoka się nie bał. Pojawia się zatem groźny smok, ale i księżniczka i co z tego wyniknie, zobaczycie sami... Zapraszamy do baśniowej krainy i na słodki poczęstunek. W takiej przygodzie warto być ze swoim dzieckiem. Spektakl wykorzystuje elementy teatru czarnego, plastycznego, a także dramatycznego. Premiera spektaklu odbyła się podczas Międzynarodowego Dnia Teatru w marcu tego roku. Zapraszamy. (Czas: 25 min.) Godz. 17.30.

"Ekscentrycy" to spektakl oparty na tekstach Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej oraz Hanny Szeląg, w autorskiej wersji. Zapraszamy widzów w podróż do lat XX-tych ubiegłego wieku, gdzie boa, perły i piórka połyskują w rytmie tanga i fokstrota oraz równocześnie w ciekawą podróż w głąb siebie. Wszak to opowieść o nas dziś. To historia poszukiwania miłości, szczęścia, wartości... Premiera spektaklu odbyła się podczas Nocy Teatrów AMICI 21.04.2017 r. Zapraszamy. (Czas: 40 min.) Godz. 19.00.

"Tacy sami, a ściana miedzy nami" - to barwna opowieść o samotności ludzi w bloku, o potrzebie kontaktu z drugim człowiekiem, o sytuacji, która może wywołać zwiększoną aktywność i interakcję. To analiza potrzeb i wartości, które są istotne w życiu, to próba zastanowienia nad sensem życia, przy jednoczesnym luźnym podejściu do tematu, gdzie widz znajdzie oprócz chwili zastanowienia, sporą dawkę dowcipu i humoru. Premiera spektaklu odbyła się podczas Międzynarodowego Dnia Teatru w marcu tego roku. Zapraszamy. (Czas: 1 h). Godz. 20.00.

Odpłatność: 5 zł/spektakl